top of page

Psikolojik Hizmetler

Bireysel Danışmanlık

Bireysel görüşme; danışmanlık veya psikoterapiyi kapsayan ve danışman/psikoterapist ile birebir gerçekleştirilen görüşmeyi ifade etmektedir. Bu görüşme yüz yüze ya da online olarak gerçekleştirilebilir ve gizlilik esasına dayanır. Yani danışmanınız ile konuştuklarınız sizin bilginiz dışında üçüncü biriyle kesinlikle paylaşılmaz. 

Karşılaştığınız sorun ne olursa olsun, bireysel terapi sürecine başlamak, daha sağlıklı bir yaşam sürmek adına büyük bir adım olabilir. Terapi ile beraber kendinize zarar veren davranışlarınızı, alışkanlıklarınızı değiştirebilir, acı veren duygularınızı çözebilir ve ilişkilerinizin daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Psikolog Oturumu
Aile Portresi 3

Ebeveyn Danışmanlığı

Ebeveynlik belki de yaşanan en heyecanlı ve ödüllendirici deneyim olabilir ancak aynı zamanda oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Aile düzenindeki değişikliklerin yanı sıra bir birey yetiştirme sorumluluğunu beraberinde getirir. 
Ebeveyn danışmanlığı çocuk gelişimi hakkında bilgi, rehberlik ve duygusal destek sağlamayı amaçlayan bir hizmettir.

Eğitimler

Öfke kontrolü, stres ile bahsetme, iletişim becerileri gibi çeşitli konularda değişik gruplara yönelik hazırlanmış eğitimler ile kişisel ve kurumsal gelişiminize katkı sağlamayı amaçlayan bir hizmettir.

Gülümseyen öğretmen
Hizmetler: Hizmetler
bottom of page